Kim jesteśmy?

Każda firma twierdzi, że jest niezwykła. Pod tym względem jesteśmy tacy sami. Jednakże, nie bez powodu Sensi Labs od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm. Nasza główna siedziba znajduje się w Polsce, ale przyciąga klientów z takich krajów jak Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia z projektami obejmującymi wszystkie kontynenty. Zdradzimy Ci też jedną z najlepiej zachowanych tajemnic: według wielu branżowych rankingów polscy programiści należą do najlepszych na świecie.

W Sensi Labs wierzymy, że nasz zespół utalentowanych programistów jest najlepszy z najlepszych. Dlaczego?

Słuchamy


W Sensi Labs nigdy nie zapominamy, że Twoja firma chce czegoś więcej niż tylko technologii. Szukasz realnego rozwiązania dla Twoich potrzeb biznesowych. Niezależnie od tego, czy promujesz firmę, usprawniasz procedurę, oferujesz usługę cyfrową, aby odróżnić się od konkurencji czy rozpoczynasz przełomowy projekt - doceniamy, że Twoja wizja jest wyjątkowa dla Twojej firmy.

Wczuwamy się


Przejrzystość jest kluczowa. Chociaż zajmujemy się pełną implementacją technologii, Twój głos nigdy nie jest pomijany w trakcie procesu. Nasza otwarta komunikacja zapewni, że Twoje potrzeby są spełniane podczas całego procesu projektowania. Ponadto po zakończeniu projektu nie porzucamy naszych partnerów. Nadal współpracujemy z Tobą w zakresie utrzymania i niezbędnych aktualizacji, a także oferujemy pomysły na wyprzedzanie konkurencji. To dlatego większość naszych partnerów jest z nami od lat.

Tworzymy


Każdy dostawca usług IT może rozwijać coś funkcjonalnego. Staramy się zaprojektować coś tak rewolucyjnego, ale i prostego, że ludzie zastanawiają się, dlaczego nikt wcześniej o tym nie pomyślał. Właśnie dlatego zbliżamy się do każdego projektu ze świeżym spojrzeniem, słuchając uważnie Twoich potrzeb i przeglądając, co jest najlepsze dla Twojej firmy (nie tylko to, co zostało użyte w przeszłości).

To jest to co czyni Sensi Labs innym. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Nasze metody:

Pomoc w planowaniu doskonałego projekt dla Twojej firmy


Większość firm IT korzysta z jakichś metodologii. My działamy podobnie, aby zapewnić strukturę i bezpieczeństwo projektu. Jednakże wykorzystujemy elastyczny model, który opiera się na wymogach dotyczących zdrowego rozsądku i wymagań projektu, a nie na restrykcyjnych protokołach. Każdy projekt jest inny, więc dlaczego mielibyśmy stosować się do jednej sztywnej metodologii?

Bez względu na to jaki jest Twój projekt, możemy zapewnić następujące elementy współpracy:

Personalizacja

Struktura i bezpieczeństwo

Wizja

Ciągłe wsparcie

Nie ignorujemy istniejących metodologii. Po prostu wybieramy co jest najlepsze dla projektu i dostosowujemy to do własnych wymagań. Dokumentacja jest wykorzystywana do dostarczania wyników w sposób terminowy, opłacalny i nigdy nie marnujemy czasu na zbędną papierową robotę.

Gwarantujemy szczegółowe harmonogramy i specjalistyczne zarządzanie projektami we wszystkich naszych projektach. Z Sensi Labs każdy projekt jest przypisany do zespołu specjalistów zajmujących się zarządzaniem projektem i jego wdrażaniem. Będziesz zawsze miał bezpośredni kontakt z menedżerem projektu, który jest zaangażowany w każdy szczegół Twojego projektu.

Od samego początku zapewniamy wizualizacje, których potrzebujesz, aby zrozumieć, jak Twój produkt końcowy będzie wyglądał i funkcjonował. Upewniamy się, że mamy wspólną wizję i że na końcu nie będzie żadnych niechcianych niespodzianek.

Technologia jest zmienna. Stale się rozwija, czyniąc dzisiejszy najnowszy trend bez znaczenia i niekompatybilny w stosunku do jutrzejszego. W Sensi Labs dysponujemy różnymi planami prac konserwacyjnych i możemy Ci doradzić w zakresie modyfikacji systemu, aby utrzymać jego aktualność.

Technologie:

Dobierz odpowiedni język programowania do swojego projektu lub zostaw to nam

Masz projekt do zrealizowania w Objective-C, C # lub Java?
To podstawa naszej firmy
Potrzebujesz czegoś w Pythonie, PHP, HTML, CSS lub JavaScript?
Jesteśmy biegli w tych dziedzinach, jak i wielu innych.
Stale przyswajamy i dostosowujemy najnowsze technologie do dostarczania aplikacji mobilnych na dowolnym urządzeniu z systemem Android, iOS lub Windows Phone, a także rozwijania najnowocześniejszych strony internetowych.
Każdy projekt Sensi Labs jest zarządzany przez nasz sprawny zespół programistów, architektów, webmasterów, specjalistów UX / UI, inżynierów baz danych, testerów i administratorów, nastawionych na maksymalizację swoich możliwości.

Nadszedł czas, żeby przekonać się co Sensi Labs może zrobić dla Ciebie.

Śmiało, skontaktuj się z nami i poznaj nas lepiej

Niech nasze projekty przemówią same za siebie:

Booksy

Zadbaj o zdrowie i urodę, umów się na wizytę.

Booksy to system upraszczający planowanie spotkań w sektorze zdrowia i urody (np. Pielęgnacja włosów, masaż, pielęgnacja skóry itp.). Klienci mogą znaleźć potrzebne usługi w swojej okolicy, korzystając z bezpłatnej aplikacji klienckiej (dostępnej dla Androida i iOS). Booksy umożliwia użytkownikom czytanie recenzji, wybieranie konkretnych usług, sprawdzanie godzin otwarcia firm i zarezerwowanie wizyty w dostępnych godzinach. Booksy ma również aplikację dla firm, która zapewnia przejrzysty wgląd na kalendarz wszystkich umówionych terminów wizyt, pomaga w zarządzaniu personelem i wyposażeniem, a także pomaga zwiększyć liczbę klientów i zysków.

Dowiedz się więcej

iTaxi.pl

Zamów taksówkę kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz w całej Polsce!

Dzięki rozwiązaniom Sensi Labs każdy może zamówić taksówkę na wiele różnych sposobów, nie tylko przez centralę telefoniczną, ale także przez strony internetowe i aplikacje mobilne. iTaxi posiada 5 aplikacji mobilnych działających w 3 wiodących systemach operacyjnych (iOS, WindowsPhone i Android), które pomagają osiągnąć podstawowy cel firmy: zapewnienie klientom szybkiego łatwego i satysfakcjonującego zamówienia taksówki.

Dowiedz się więcej

Idea Bank

Mobilny Wpłatomat i Mobilny Doradca

Sensi Labs brał udział w dwóch projektach dotyczących Idea Bank: Mobilny Wpłatomat i Mobilny Doradca. Pierwszy projekt pozwala klientom zamówić bezpłatne usługi mobilnego wpłatomatu za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfony, dostępnej na systemach Android i iOS. Samochód z wbudowanym wpłatomatem przybywa do punktu odbioru w ciągu kilku minut, co pozwala na wpłatę lub wypłatę pieniędzy. Drugi projekt dotyczy aplikacji dedykowanych dla mobilnych doradców bankowych. Może przyspieszyć obsługę klienta i zarządzanie spotkaniami w sposób rewolucyjny przy użyciu telefonów komórkowych. Usługa pozwala doradcom tworzyć i edytować spotkania, prowadzić ważne notatki i wybrać najlepszy sposób dojazdu na spotkanie.

Dowiedz się więcej

DBDigger

Innowacyjne rozwiązanie do archiwizacji danych

DBDigger to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie archeologii (ale nie tylko), które w niespotykany dotąd sposób ułatwi dokumentację pracy. Stworzony system pozwala na intuicyjne definiowanie nowych struktur oraz typów danych czy walidacji wartości w polach. Każdy z dodawanych wpisów może zostać rozbudowany lub zubożony o dowolną liczbę pól. Ponadto wpisy opisywane są przez tagi oraz mają podpiętą bibliografię. Kolejną funkcjonalnością jest przeglądanie bazy poprzez tzw. MindMap, dwuwymiarowy interfejs pokazujący w przejrzysty sposób relacje pomiędzy wszystkim elementami. Powyższa forma, pozwala w niemal nieskończony sposób analizować powiązania między danymi zawartymi w systemie.

Dowiedz się więcej

Zobacz również naszą stronę dla projektu Świątyni Hatszepsut

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Poniżej wybrane organizacje, z którymi współpracujemy

Kariera w Sensi Labs:

Dołącz do nas

Za każdym genialnym projektem znajduje się zespół innowacyjnych profesjonalistów, którzy przyczyniają się do przekształcenia idei w rzeczywistość. Właśnie tam wchodzisz. Sensi Labs to dynamiczna firma poszukująca utalentowanych osób przygotowanych do zmierzenia się ze statusem quo w IT.
Poniżej to, co możemy zaoferować naszym pracownikom:

1. Angażująca praca przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji ze swobodą odkrywania nowych rozwiązań.
2. Dostęp do najlepszych narzędzi i najlepszych programistów na świecie.
3. Ekscytujące środowisko pracy z co miesięcznymi firmowymi imprezami i opcjonalnymi grupowymi wypadami.
4. Dostosowane umowy i dodatki, takie jak pakiet luxmed, karta multisport itp.
5. Kawa, która naprawdę świetnie smakuje. ;)

Jeśli szukasz okazji, aby być częścią blisko współpracującej, zmotywowanej drużyny, która promuje ciągły rozwój, sprawdź nasze możliwości kariery poniżej:


Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Porozmawiajmy o szczegółach

  • Odwiedź nasŁucka 2/4/6 lokal U4
    00-845 Warszawa
    Polska
  • Zadzwoń do nas+48 501 232 211
3461,3372,3439,3447,3435,3443,3446,3372,3396,3372,3443,3448,3440,3449,3402,3453,3439,3448,3453,3443,3446,3435,3436,3453,3384,3450,3446,3372,3382,3372,3453,3455,3436,3444,3439,3437,3454,3372,3396,3372,3413,3449,3448,3454,3435,3445,3454,3370,3460,3370,3440,3449,3452,3447,3455,3446,3435,3452,3460,3435,3370,3421,3439,3448,3453,3443,3446,3435,3436,3453,3372,3463
Proszę wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę wprowadź swój adres email
Proszę wprowadź prawidłowy adres email
Proszę wprowadź swoją wiadomość
At least {0} characters required
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.
Nie mogliśmy wysłać Twojej wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Sensi Labs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 2/4/6 lok. U4.